picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

świerk sadzonki, gdzie kupię?

świerk sadzonki, gdzie kupię?

Zastanawiam się nad kupek cyprysika sadzonek i nie wiem, na jaką odmianę się zdecydować? Nie znam się na takich roślinach, ale bardzo mi się podobają, dlatego dajcie mi znać gdzie mogę znaleźć jakieś oferty.

Mr Frog

Posty: 1

 
U mnie w ogrodzie jest miejsce na inne rodzaje roślin. Nie skupiam się tylko na iglakach tak jak nie mam tylko roślin liściastych. Istotne jest odnaleźć połączenie jednego i drugiego, a wówczas całość prezentuje się naprawdę niezwykle dobrze. Tym niezwyklej, iż wybór takich roślin jest naprawdę niezwykle duży i każdy coś znajdzie.

chksfans

Posty: 2

 
Kopiowaliśmy do ogrodu jodłę sadzonki i jesteśmy zadowoleni. Z tego, co pamiętam to była to jodła górska, lecz muszę jeszcze sprawdzić dokładnie odmianę, jaką posiadam.

Adi666

Posty: 5

 
U mnie w paru miejscach mam sosnę green twist i jeśli szukacie czegoś faktycznie bardzo oryginalnego to właśnie taka roślina powinna się odszukać w Waszym ogrodzie. W sklepie ogrodniczym internetowym bez problemów można ją zamówić. Wystarczy tylko usiąść do komputera.

Januszek

Posty: 12

 
Według mnie najpiękniejsza jest sosna wiethorst i wszystkim taką sadzonkę polecam. Stworzenie warunków dla tej sosny nie jest wcale trudne, dlatego każdy na spokojnie sobie z tym poradzi. Wystarczy czytać dokładnie opisy.

Dresik

Posty: 18

 
Mam zamówione sosny sadzonki i czekam aż dotrą. Jeśli wszystko będzie w porządku to dam Wam namiary na sklep ogrodniczy internetowy, w którym robiłem swoje zakupy.

transerwis

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o hortensje sadzonki to polecam to https://www.podlewane.pl/pl/p/Hortensja-bukietowa-DIAMANT-ROUGE-Rendia-C5/8083, a zobaczycie, że było warto. Super oferta od profesjonalnego sklepu internetowego.

labuh

Posty: 12

 
Ogrodnictwem za mocno się nie zajmuje, natomiast wiem, że brat kupuje wszystkie rośliny i akcesoria poprzez Internet. Nie ma czasu na bieganie po sklepach, wobec tego wybrał wysyłkę. Nie słyszałem żeby był niezadowolony z oferty, którą otrzymał. Dopytam go gdzie robi zakupy.

Marioleczka

Posty: 2