picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

dzbanek z filtrem, proszę o pomoc

dzbanek z filtrem, proszę o pomoc

Widziałem od firmy dafi butelkę termiczną i zastanawiam się czy ją zamówić? Podobno bardzo dobrze trzyma ciepło, ale i latem się przydaje. Jeśli jest tutaj ktoś, kto z takich butelek korzysta to proszę o poradę.

woo_oow

Posty: 1

 
Problem z filtrami pod zlew jest taki, iż nie zawsze jest na nie miejsce. Jeśli mieszkamy w bloku i mamy jeszcze butle z gazem to sytuacja się mocno komplikuje. Trzeba wszystko przerabiać. Z drugiej strony, jeśli chcemy zadbać o własne zdrowie to innego wyjścia nie mamy i trzeba będzie coś z tym wykombinować z filtrami.

david011

Posty: 7

 
Problem z filtrami pod zlew jest taki, że nie zawsze jest na nie miejsce. Jeśli mieszkamy w bloku i mamy jeszcze butle z gazem to sytuacja się mocno komplikuje. Trzeba wszystko przerabiać. Z drugiej strony, jeśli chcemy zadbać o swoje zdrowie to innego wyjścia nie mamy i trzeba będzie coś z tym wykombinować z filtrami.

Gumer45

Posty: 4

 
Do wyboru jest sporo butelek na wodę, zatem trzeba będzie sprawdzić sobie ofertę. Można nawet wieczko dopasować kolorem do swoich potrzeb. Producent dba, o jakość swoich produktów, zatem zamawiamy coś, co jest trwałe i bezpieczne dla naszego zdrowia. Propozycja jest dostępna poprzez sklep internetowy, który można odwiedzić.

kikiriki2k

Posty: 8

 
Oferty z butelką filtrującą można znaleźć na https://sklep.dafi.pl/butelka-filtrujaca-0-7-l-z-2-filtrami-mietowa.html. Wszystko jest tutaj opisane, dlatego będziemy wiedzieli, który z filtrów, do jakiego dzbanka ma pasować.

Kitas

Posty: 8

 
Od dafi butelka termiczna jest super. Mam ją poprzez cały rok. Latem mam zimne napoje wewnątrz, a zimą można trzymać gorące. Trzyma temperaturę bardzo dobrze, wobec tego spełnia wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

Januszek

Posty: 2

 
Od dafi butelka termiczna jest super. Mam ją przez cały rok. Latem mam zimne napoje wewnątrz, a zimą można trzymać gorące. Trzyma temperaturę bardzo dobrze, dlatego spełnia wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

Krzychoo

Posty: 10

 
Zamontowałem filtr do wody pod zlew i działa bardzo dobrze. Brudu zbiera się tam naprawdę bardzo dużo, dlatego trzeba to sprawdzać. Nie zawsze te terminy, które poleca producent mogą się sprawdzić w naszym przypadku.

Black_Riot

Posty: 5

 
Zawsze kupuje butelki wielokrotnego użytku, bo wiem jak to się kończy z plastikiem. Więcej osób powinno się tym tematem interesować, a planeta na tym by zyskała.

Mord

Posty: 12