picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

drzewa owocowe sadzonki, znacie ?

drzewa owocowe sadzonki, znacie ?

Witam. Z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu źródła, gdzie kupie sadzonki krzewów owocowych. Przydałaby się też pomoc w wyborze, więc tylko jakieś rzetelne miejsca. Czas nagli, więc piszcie :) Dziękuję.

Miki

Posty: 6

 
A podobno są tacy producenci, którzy sprzedają choinkę żywą na święta online. Ładnie zapakowana dostarczona do domu to by mi odpowiadało. Jakbyście mieli jakieś namiary na takiego kogoś, to jestem chętny :D Ciekawe jaka jest cena i czy mają duży wybór. W ogóle jak taka sprzedaż wygląda.

hubertus

Posty: 16

 
Jeśli szukasz sadzonek krzewów owocowych, to nie kupuj w marketach. Tam jest bardzo marna jakość. Nie wiadomo w ogóle, czy ci się przyjmie. Lepiej nie ryzykować. A poza tym, jak wybierzesz u ogrodnika, to możesz się nawet potargować. Najlepiej mieć własne zaufane źródło.

Warszawiak

Posty: 10

 
Pamiętaj, że jeżeli zdecydujesz się na borówkę czy jagodę kamczacką, oprócz jakości sadzonek ważna jest uprawa. Poczytaj najwięcej, jak tylko się da. Podpytuj na forach itd. Osobiście zniechęciłam się do owoców. Za dużo pracy i czasu. Natomiast jak masz czas i lubisz takie prace, to polecam. Siostra ma plantacje borówki i wiem, że to żąda poświęcenia.

wacek56

Posty: 7

 
Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na borówkę czy jagodę kamczacką, oprócz jakości sadzonek istotna jest uprawa. Poczytaj najwięcej, jak tylko się da. Podpytuj na forach itd. Osobiście zniechęciłam się do owoców. Za dużo pracy i czasu. Ale jak masz czas i lubisz takie prace, to polecam. Siostra ma plantacje borówki i wiem, że to wymaga poświęcenia.

asiunia44

Posty: 10

 
A polecacie jakąś konkretną odmianę jagody kamczackiej? Jest kilka z tego, co czytałam. Może w hurtowni jakiejś kupić? Jak coś, to piszcie, bo już chyba czas na sadzenie :D

pawel-2910

Posty: 6

 
Zaczęłam poważne plany na ten sezon w ogrodzie. Bankowo muszę mieć borówkę amerykańską. Może znacie jakąś hurtownię z sadzonkami? Chyba najlepiej nabyć je z polecenia, bo w przeciwnym razie to można trafić na kiepską jakość. Jak uważacie. Dajcie znać. Dziękuję.

dubuś_90

Posty: 14

 
Rzeczywiście trzeba zwrócić uwagę na jagodę kamczacką. Jakość jest istotna. Myślę, że najlepsza będzie jakaś hurtownia producenta sadzonek. W mojej okolicy jest jeden producent, więc nie mam problemu z dostępem do dobrej klasy roślin, ale wiem, że to może być problem w dużych miastach.

Krzysztard

Posty: 23

 
Tu mają sadzonki drzew, krzewów i wiele ciekawych roślin www.zielonykrzaczek.pl. Polecam, bo sama zaopatruję się u nich w sadzonki w hurcie. Jestem zadowolona z jakości i ceny.

pawel253

Posty: 9

 
Zamiast owoców jest dla mnie znaczący wygląd. Właśnie dlatego szukam ofert sadzonek krzewów ozdobnych. Jak ktoś coś, to bez wątpienia chętnie dowiem się, co warto umieścić w ogrodzie.

SZczecinek23

Posty: 6