picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Prawo jazdy w warszawie, sprawdzona firma

Prawo jazdy w warszawie, sprawdzona firma

Niedawno przeprowadziłam się do stolicy. Nie znam miasta, a potrzebuję zrobić prawo jazdy w warszawie. Proszę was o pomoc w odnalezieniu dobrej szkoły jazdy.

Iwona3

Posty: 13

 
W szkołach jazdy w warszawie można wybrać sobie instruktora, można też zwrócić się z wnioskiem o to, by był on obecny podczas egzaminu państwowego.

vmario

Posty: 26

 
Kiedy zdawałam w 2008 roku miałam problemy z praktycznym egzaminem. W tym momencie chyba trudniej zdawać teorię na prawo jazdy w warszawie. Znajomy miał cztery podejścia, był zdruzgotany. Tak czy inaczej życzę powodzenia.

borek149

Posty: 17

 
Niepewność przed podjęciem decyzji o nauce jazdy w warszawie jest zawsze. Tym bardziej, iż wybór jest obecnie przeogromny. Nie powiem, bo sam ten dylemat właśnie mam i wertuję sieć w poszukiwaniu szkoły.

ooops65

Posty: 17

 
Na początku w szkołach jazdy w warszawie najlepiej pytać o cenę:) Potrafią się różnić. Znajomy ostatnio nieźle przepłacił, ponadto musiał domówić dodatkowe lekcje.

foken

Posty: 14

 
O instruktorach, którzy zajmują się nauką jazdy w warszawie można poczytać w necie opinie. To najlepsza forma wybrania najlepszego. Ja w swoim mieście też tak zrobiłam. Wobec tego trafiłam na profesjonalistę, który po drugie kochał to, co robił. Być może tylko wobec tego udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem.

kadajo

Posty: 24

 
Mnie udało się znaleźć bardzo skuteczne jazdy doszkalające w warszawie na http://www.kameleon.waw.pl. Musiałam podszkolić swoje umiejętności i dzięki super instruktorowi udało się. Takie doszkalanie przed egzaminem państwowym naprawdę się przydaje.

Dosti

Posty: 15

 
Żeby przedłużyć ważność prawa jazdy w warszawie, trzeba mieć jedynie ważne orzeczenie lekarskie. Na nowych zasadach kosztuje ono 200 złotych, a lekarz przeprowadza dodatkowo ankietę. Być może dla tych, którzy mają jakieś ograniczenia jest nieco z trudem.

Krakus

Posty: 24

 
Za przedłużenie prawa jazdy w warszawie chyba nic się nie płaci, trzeba mieć jednak znaczące badania lekarskie za które płaci się z tego co wiem teraz 200 zł bez różnicy u jakiego lekarza je robisz.

asimner

Posty: 7