picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

doradca kredytowy lublin, oferta

doradca kredytowy lublin, oferta

Poszukuję doradcy kredytowego w Lublinie, macie kogoś zaufanego? Potrzebuje niezależnego profesjonalisty.

krysian6

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o doradcę kredytowego z Lublina to tylko ta osoba http://kredytuoli.pl jest najlepsza. Od dawna korzystam z jej pomocy i jestem bardzo zadowolony.

czesteruś34

Posty: 4

 
Chętnie wziąłbym kredyt, bowiem ma zdolność kredytową, lecz gorzej z wpłatą. W moim mieście mieszkania są niezmiernie drogie i nie mam nawet dziesięciu procent wartości, a poniektóre banki chcą dwadzieścia procent. Musze poczekać i dalej zbierać, bowiem w przeciwnym razie nie kupię sobie mieszkania.

mercedess

Posty: 4

 
Znajomi zaciągali kredyt hipoteczny w Lublinie. Nie wiem czy korzystali z doradcy finansowego czy szukali czegoś na własną rękę. Wiem, że są zadowoleni aczkolwiek każdy wie, że w Polsce kredyt hipoteczne do tanich nie należą. Jeżeli jest małe oprocentowanie to wysoka prowizja i różne związane z kredytem koszty.

Krakus

Posty: 7

 
Mnie doradca finansowy z Lublina bardzo, ale to bardzo pomógł. Nie wiedziałem, że to nic nie kosztuje i że można tak wiele na tym zyskać. Polecam specjalistę od kredytów.

angelika98

Posty: 6

 
Chętnie wziąłbym kredyt, bo ma zdolność kredytową, ale gorzej z wpłatą. W moim mieście mieszkania są bardzo drogie i nie mam nawet dziesięciu procent wartości, a niektóre banki chcą dwadzieścia procent. Musze poczekać i dalej zbierać, bo inaczej nie kupię sobie mieszkania.

Jasieczek23

Posty: 10

 
Budowałem sam niezwykle powoli dom, natomiast to się zeszło chyba z dziesięć lat. Jeżeli ktoś nie ma tak sporo czasu to można częściowo zrobić samemu, a część można sfinansować za kredyt hipoteczny. Najlepiej skontaktować się z doradcą finansowym z Lublina i tam wszystkiego się dowiemy. Jest to specjalistka od kredytów i mnie pomogła.

Nim_wer

Posty: 20