picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

sesje ciążowe i noworodkowe stargard, poszukuję

sesje ciążowe i noworodkowe stargard, poszukuję

Interesuje się sesją ciążową w Stargardzie i nie wiem, do kogo się zgłosić? Nie za bardzo wiem czy to sesja w studio czy w plenerze, dlatego przydałaby mi się taka osoba, która się na tym bardzo dobrze zna i ze wszystkim mi doradzi.

zbychu6

Posty: 1

 
Robiliśmy sesję noworodkową w Szczecinie i wszystko przebiegło super. Jesteśmy zadowoleni. Następne dziecko również będzie miało taką oryginalną sesję.

Elllooo12

Posty: 5

 
Korzystaliśmy z oferty fotografa i byliśmy zadowoleni. Sesja nie była zbyt długa, albowiem poprzez półtorej godziny wszystko było wykonane. Dzieci się jeszcze nie znudziły i my też, zatem zdjęcia wyszły faktycznie super.

Jacuś24

Posty: 3

 
Moja sesja ciążowa w Stargardzie to był strzał w dziesiątkę. Dla zainteresowanych mogę podać stronę https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-ciazowe-brzuszkowe, gdzie znajduje się cała opisana oferta. Naprawdę polecam każdej przyszłej mamie wykonanie takiej super sesji.

derums3

Posty: 9

 
Miałam sesję rodzinną w Szczecinie i jestem zadowolona. Zajmowała się nami pani fotograf z niezmiernie dużym doświadczeniem. Pomogła nam w ustawieniach, pozach i fotografie wyszły po prostu fanatycznie. Polecam taką super sesję.

Dresik

Posty: 3

 
Zamówiliśmy jeden z pakietów sesji noworodkowej w Szczecinie i niedługo się tam wybieramy. Dam znać jak to wszystko wyglądało i czy było warto wydać pieniądze? Nie mogę się już doczekać, kiedy wreszcie pójdziemy z maluchem na sesje.

minus56

Posty: 13

 
Zdjęcia to super pamiątka. Tym bardziej, jeżeli wykonane są poprzez kogoś, kto się na tym bardzo dobrze zna. Taka osoba ma wiedzę, doświadczenie i drogi, nowoczesny sprzęt.

Vickson

Posty: 12