picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

anonse towarzyskie, znacie ?

anonse towarzyskie, znacie ?

Zaciekawiły mnie ostatnio anonse towarzyskie i zastanawiam się czy naprawdę łatwo można poznać tam miłą panią? Na pewno są tutaj osoby, które mają w tym doświadczenie i prosiłbym je o jakieś informacje w tym temacie.

mnichu66

Posty: 1

 
Zaletą jest to, że ogłoszeń jest naprawdę bardzo dużo. Jeszcze większa zaleta jest taka, że cały czas ich przybywa, dlatego każdy trafi na właściwą osobę dla siebie.

Wariat

Posty: 21

 
Korzystam z anonsów towarzyskich ze strony https://samka.pl/anonse/pl i jestem niezwykle usatysfakcjonowany. Według mnie to najlepiej przygotowany ze wszystkich serwisów. Mają tak wiele ogłoszeń, iż każdy kogoś znajdzie.

pawel253

Posty: 16

 
Byłem na kilku takich spotkaniach, ale jakoś mnie to nie przekonało. Nie zawsze kobiety ze zdjęcia wyglądały tak na żywo. Trzeba to naprawdę dokładnie sprawdzać.

duszter

Posty: 10

 
Wybieramy tylko i wyłącznie takie ogłoszenia towarzystwie, jakie maj zweryfikowane zdjęcia. Każdy winien tak robić. Dotyczy to kobiet, mężczyzn czy też par. wówczas wiemy, iż rzeczywiście spotkamy się z takimi osobami, jakie się ogłaszają.

krak

Posty: 15

 
Lubię poznawać nowych ludzi. To, dlatego korzystam z takich ogłoszeń. Dla mnie to bezpieczne rozwiązanie. Wybieram zawsze ogłoszenia, które są zweryfikowane. W ten sposób wiemy, że spotkam się z osobą ze zdjęcia. Dla mnie taki portal to jedyna okazja żeby poznać kogoś, z kim będą mógł miło spędzić czas.

Hostelos3

Posty: 11