picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

naszyjniki celebrytki, polecicie sklep?

naszyjniki celebrytki, polecicie sklep?

Interesuje mnie oferta z kolczykami przewlekanymi, ale do tej pory nie znalazłam jakiś super wzorów. Mogą to być kolczyki srebrne, bo wiem, że są wtedy tanie. Jeśli macie jakieś propozycje sklepu internetowego to dajcie mi znać.

Umber5

Posty: 1

 
U mnie to poza bransoletkę na nogę mam od razu w tym samym stylu bransoletkę na rękę i jestem bardzo zadowolona. Lubię kompletować sobie wszystko, dlatego im lepiej zaopatrzony jest sklep

alidomas

Posty: 12

 
Dla tych, którzy chcą sprawdzić jak wyglądają przywieszki charms reflexions polecam stronę https://valerio.pl/przywieszki-do-bransolet-c-2.html/s=16, gdzie znajduje się bardzo dobrze przygotowana oferta. To internetowy sklep jubilerski z niskimi cenami i wysoką, jakością produktów.

sonicsquad

Posty: 21

 
Jeśli jest jakaś wyjątkowa okazja to zakładam biżuterię, ale, na co dzień jej nie noszę. W pracy mi przeszkadzała, dlatego nie utrudniam sobie życia. Podobają mi się te przepiękne wzory, ale trzeba je mieć gdzie nosić.

piekniśś

Posty: 2

 
Mnie się niezwykle podobają przywieszki reflexions, natomiast nie za niezwykle mam okazję, aby je zamówić. Szkoda, bowiem by chętnie się pokazała na mieście w tym. Musze chyba sama zacząć szukać jakiegoś dobrze zaopatrzonego sklepu jubilerskiego internetowego.

Serwet87

Posty: 11

 
Według mnie trzeba sprawdzać, z jakich materiałów jest wykonana biżuteria. Lepiej będzie dopłacić trochę do lepszych materiałów i wiedzieć, że to wytrzyma znacznie dłużej. Tym niezwyklej, jakość ma znaczenie, jeżeli kupujemy biżuterię dla kogoś.

dermuster

Posty: 6