picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

materiały promocyjne lubin, kogo polecicie ?

materiały promocyjne lubin, kogo polecicie ?

Kto tworzy banery reklamowe w Lubinie i ma w tym duże doświadczenie? Potrzebuje pomocy na już, dlatego dajcie znać, kto może się tym zająć. Chce się reklamować w kilku miejscach w mieście i zależy mi, na jakości banerów.

dominikk5

Posty: 2

 
Jest firma, która proponuje baner reklamowy w Lubinie. Mają niskie ceny. Ogólnie to agencja reklamowa, która zajmuje się wszystkim, co związane z reklamami. Znajomi prowadzą małą firmę i dzięki dobrze dopasowanej reklamie naprawdę sporo na tym zyskali. Cały czas się rozwijają i korzystają z reklamy.

TomekK

Posty: 10

 
Korzystałem z oferty na oklejanie witryny w Lubinie i jestem niesłychanie zadowolony. Najpierw firma przygotowała projekt. Dopasowali wszystkie szczegóły do moich oczekiwań. Potem zajęli się oklejaniem. Efekt utrzymuje się do obecnie, a zamówiłem oklejanie chyba z osiem miesięcy temu. To jest dobra forma reklamy.

ym-9090

Posty: 2

 
Dużo ludzi myśli, że bez reklamy da się obecnie zaistnieć. Na nieszczęście, natomiast ilość firm z każdej branży jest ogromna. Te firmy, które się promują mają o mnóstwo większe szanse na zaistnienie. Trzeba wykorzystać do tego każdą okazję.

dubuś_90

Posty: 14

 
Zastanawiałem się czy zlecać projektowanie opakowań czy wykonać coś samemu. Skontaktowałem się z agencją reklamową i powiem Wam, że to była właściwa decyzja.

wiesław11

Posty: 8

 
Jeżeli szukacie dobrej agencji reklamowej, która proponuje druk wielkoformatowy i mnóstwo innych to są tutaj https://www.raval.pl/druk-xxl. Mają przygotowane pakiety dla zainteresowanych klientów. Są w tym niesłychanie dobrzy.

Ciapek

Posty: 6

 
U siebie w firmie logo tworzyłem sam, ale trzeba się znać na programach graficznych. Myślę, iż bez problemów można zlecić projektowanie logo w Lubinie agencji reklamowej.

Klarcia34

Posty: 10